Sarımlık Tütün | Hafif, Orta, Süper İçim

Sarımlık Adıyaman Tütünü

Sarımlık Tütün | Hafif, Orta, Süper İçim

Sarımlık Tütün fiyatlarımızdaki indirimleri kaçırmayın! Sarımlık kaliteli, aromalı en iyi tütün almak ve denemek için hemen bizi arayın. Sarma, sarımlık tekel tütün, dökme tütün, Adıyaman, Çelikhan tütün çeşitlerimiz uygun fiyatlardan satışta.

Sarımlık Tütün haricinde mağazamızdan diğer kaliteli tütün çeşitlerini de en uygun fiyatlardan almak için bizleri aramanız yeterli. Tavsiye edebileceğimiz Adıyaman Çelikhan Tütün Çeşitleri ve fiyatlarını incelemek için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

İthal Marlboro tütünü özellikle sarma sigara için en iyi tütün çeşidi olarak satılmaya devam ediyor. Müşterilerimiz için Adıyaman Çelikhan Tütüncülük firması olarak hizmet etmeye ve ürün satışında bulunmaya devam ediyoruz. Hemen şimdi en uygun fiyatlardan sarımlık hafif, orta ve süper içim tütün almak için bizi +90 542 676 34 02 numarasından arayabilirsiniz. Ayrıca bizlere ulaşabileceğiniz fiziki konum-mağaza adres bilgisini de bir aşağıdan veya İletişim sayfasından bulabilirsiniz.

Çelikhan Tütüncülük İletişim

Başpınar mahallesi Başpınar caddesi tütün işletme tesisleri no:72
Telefon: +90 (542) 676 34 02
Adıyaman/Çelikhan

Çelikhan, Bitlis, Captain Black, Küba, Adıyaman Hafif, Sert, Orta içim sarımlık, sarma sigara içenler için tütün çeşitlerimizin tamamı kaliteli olup en uygun fiyatlardan satıştadır. Kaliteli en iyi tütün çeşitlerini firmamız aracılığıyla bulabilir, internet adresimiz, telefon numaralarımız veya mağazamızdan temin ederek toptan satın alabilirsiniz. Adıyaman tütünü, Çelikhan tütünü çeşitlerine göre daha uygun olan sarımlık tütün çeşitlerimizde iade garantisi sunuyoruz.

Çelikhan Sarımlık Tütün Fiyatları

Çelikhan Tütüncülük firmamız %100 doğal üretim ürünü olan sarımlık tütün çeşitlerini 40 TL ile başlayan fiyatlardan satışa sunmuş bulunmaktadır. Adıyaman çiftçileri tarafından tamamen doğal, katkısız, ilaçsız bir şekilde üretilmiş olan sarımlık tütünlerimizi en uygun fiyatlardan tüm Türkiye’ye dağıtıyoruz.

Çelikhan Hafif Tütün ürünümüzden memnun kalmamanız halinde paranız iade!

Ürün Hakkında
product image
Yazar Derecelendirmesi
1star1star1star1star1star
Kullanıcı oyu
5 based on 4 votes
Marka adı
Captain Black
Ürün adı
Captain Black Tütün (Tobacco)
Fiyat
TL 60
Ürün bulunabilirliği
Available in Stock

3 Yanıt şu ürüne verildi “Sarımlık Tütün | Hafif, Orta, Süper İçim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir