Bitlis Tütünü En Kaliteli Tütünleri

Damarsız hakiki Bitlis Tütünleri

Bitlis Tütünü En Kaliteli Tütünleri; damarsız, altın sarısı rengi ile özel içime sahip ürünleri en uygun fiyatlardan Çelikhan Tütüncülük firmamızdan satın alabilirsiniz. Bitlis tütünü 1 kg satış fiyatı 190₺ olup 5 kg ve açık tütün seçenekleri ile stoklarda mevcuttur.

Bitlis Tütünü

Bitlis Tütünü 1 kg satış fiyatı ₺ 190,00.

Bitlis Tütünü; ülkemiz Türkiye’nin tütün ürünleri arasındaki en kaliteli olanları arasındadır. Yapısı itibari ile damarsızdır ve içimi oldukça hafif bir tütündür. Çiftçilerimiz tarafından özenle yetiştirilen Bitlis tütününü ince ince doğrayarak siz değerli müşterilerimize gönderiyoruz. Kaliteli ürün olan Bitlis Tütünü kadayıf misali tel tel tütündür.


Hemen Ara


Bitlis Tütün çeşidi ülkemiz topraklarında yetişmekte olan en güzel içimli tütün çeşitlerindendir. Tamamen doğal, ilaçsız, katkısız ve yapı bakımından damarsız olan hakiki Bitlis Tütünü’nün genelde içimi oldukça hafiftir. Bir üstte de belirttiğimiz gibi damarsız bir tütün çeşididir ve rengi altın sarısına sahiptir. Kesinlikle toz içermez saçaklıdır ve kullananların beğenmemesi söz konusu değildir.


Çelikhan Süper Tütün Satışı sadece 80 TL ile başlayan fiyatlarda Çelikhan Tütüncülük firmamızda!Hemen AraSiparişlerinizi vermek için bizleri gün içerisinde aramayı unutmayınız.


Özellikle de hafif tütün sevenler için ideal olan Bitlis Tütünü denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Özellik bakımından Light bir içime sahiptir ve hafif yapısında bulunup boğaz yakma gibi bir durum ortaya çıkarmaz. Bitlis tütünü oldukça az yetişen ve oldukça özel bir tütündür. Bu sebep ile fiyatı diğer açık, kapalı tütünlere göre pahalıdır diyebiliriz. 1 kilogram Bitlis Tütünü fiyatı genelde 250 TL’dir. Ancak Çelikhan Tütüncülük firmamızda kampanyalar sebebiyle fiyatları indiriyoruz. Firmamız aracılığıyla alacağınız Bitlis tütünü 190 TL.

Bitlis Tütünün Fiyatı Ne Kadar?

Kaliteli Hakiki Bitlis Tütünü 2020 yılında tüm olumsuzluklara rağmen 1 kilogram fiyatı 190 lira olarak Çelikhan Tütüncülük firmamızda satılmaktadır. Kişilerin bu fiyatı yüksek bulabilmeleri doğaldır ancak çok az yetişen özel bir tütün türü olduğunu unutmayınız. Şayet tütün ürünlerini toptan satın alım yapmak isterseniz tütün fiyatları için bizimle telefon numaralarımız vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Bundan böyle tütün nerenden alınır, kaliteli özel içim tütün nerede bulunur diye düşünmenize gerek olmayacak. Firmamız aracılığıyla bulabileceğiniz kaliteli, özel içim tütün ürünlerini kargo ile Türkiye’nin her köşesine ulaştırıyor ve ihtiyaçlarınızı gidermeye devam ediyoruz.

Bitlis Tütünü Satış Fiyatı Neden Pahalı?

Adıyaman Tütünü ürünlerinde boyları 1 metreyi geçebilirken Bitlis Tütünü pek kısa bir tütün bitkisidir. Bu sebep ile diğer tütün ürünlerine göre elde edilmesi zordur. Yine ilimiz Bitlis’te tütün yetiştirmekte olan köy ve çiftçi sayısı oldukça azdır. Bu nedenlerden dolayı her yıl çok az miktarda tütün ürünü elde edilmekte. Bitlis  tütünün satış fiyatı da bu sebepler doğrultusunda pahalı olabilmektedir.


Çelikhan Hafif Tütün 60₺ fiyatlardan firmamız aracılığıyla satışta!


Kaliteli Özel Bitlis Tütünü Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli ve özel içime sahip Bitlis tütününü anlamak oldukça basittir. Bitlis’ten yola çıkıp Adıyaman’a gelen hakiki bir tütün ürününü anlamak için genelde görüntüsüne bakın. Kıyımı ince ve tel tel olmayan tütün Bitlis Tütünü değildir. Kesinlikle damar içermemelidir ki bu da ikinci bir önemli yapısıdır. Rengi ise altın sarısına sahip olmalı ve farklı renklerde bulunmamalı. Yumuşak bir doku ve içime sahip olmalı.


Çelikhan Orta Tütün 65₺ gibi fiyatlardan satışta!


Kokusu ise hafif olmalı ve insanı hiçbir şekilde rahatsız etmemelidir.

Damarsız hakiki Bitlis Tütünleri
Özel Bitlis Tütünü 190₺
Adıyaman Lüks Dökme Tekel Tütünü Satışı
Adıyaman Lüks Tütün Satış Fiyatı 60 TL
Adıyaman Çelikhan Ultra Lüks Tütün
Çelikhan Tütünü Süper Lüx 100 TL
Ürün Hakkında
product image
Yazar Derecelendirmesi
1star1star1star1star1star
Kullanıcı oyu
4 based on 2 votes
Marka adı
Bitlis Tütünü
Ürün adı
Bitlis Tütünü Satışı
Fiyat
TL 190
Ürün bulunabilirliği
Available in Stock

Şu ürünü değerlendirin “Bitlis Tütünü En Kaliteli Tütünleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir