Küba Tütünü

Küba Tütünü Satışı

Küba Tütünü | Çikolata Aromalı Tütün

Asıl adı: el meto küba

Çikolata aromalı kaliteli Adıyaman tütün yapraklarından oluşan Küba Tütünü çeşitlerimiz mevcuttur. Satış fiyatı 55 TL‘den başlar.

Çelikhan Süper Tütün Satışı

Küba Tütünü halk dilinde (el meto küba) olarak isimlendirmiş olduğumuz tütün çeşididir. Başka bir deyişle Küba tütünü için Adıyaman Tütünü’nün çikolata ile harmanlanmış şeklidir diyebiliyoruz. Kaliteli Adıyaman Tütün ürünlerini çiftçilerimizin toplaması ardından henüz yaprak halinde iken üzerine çikolata aroması serpilir. Çikolata aromalı Adıyaman tütünleri bir nevi Küba Tütünü oluyor. Kaliteli Adıyaman tütün yaprakları çikolata aromalarını kendisine nüfuz eder ve yakıldıktan itibaren Küba tütünü gibi çikolatalı bir koku verir. Genelde hafif içim üzerine serpilmesi tavsiye edilir.


Firmamız ile iletişime geçmek için bizleri +90 542 676 3402 telefon numarasından arayabilirsiniz.Hemen Ara


Küba Tütünü Satışı

Çelikhan Tütüncülük olarak firmamız Küba tütünü satışını da yapmaktadır. Sarma sigara içenler için en iyi, kaliteli Küba tütün çeşitlerimiz mevcuttur. Hafif içimli, orta içimli, sert içimli tütün çeşitlerimizi deneyerek damak tadınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Bizleri hemen şimdi arayarak sipariş verebilir ve Küba tütün satışlarımızı inceleyebilirsiniz. Küba tütünü nemli topraklarda yetişir ve çiftçilerimizin tütün üretmek için Adıyaman’ın en özel tütünlerini kullanmaya devam ediyor.

Captain Black Tütün Satışı


Damarsız hakiki Bitlis Tütünleri

Özel Bitlis Tütünü 190₺


Küba Tütünü Satış Fiyatı

Adıyaman kaliteli tütün ürünlerinde fiyatlar kaliteye göre fark gösterebilmektedir. Özel Bitlis tütünü, Captain Black tekel tütünü, Parliament tütünü, Marlboro tütünü, Çelikhan tütünü, Adıyaman tütünü ve Küba tütünü gibi çeşitlerimizin fiyat listesini internet adresimizden takip edebilirsiniz. Kaliteli, özel içim tütün satışı için firmamızı arayabilirsiniz. Küba tütünü 1 kg satış fiyatı firmamızda 55 TL’den başlayan fiyatlarda. 1 kg tütün fiyatı Küba tütün ürünleri için 55 TL olup diğer tütün ürünlerindeki fiyatları da incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan açık tütün, 1 kg, 5 kg tütün seçenekleri mevcut olup her bütçeye uygun bir şekilde sunulabilmektedir. Toptan ve perakende satışlarımız mevcut olup bizleri gün içerisinde her an arayabilirsiniz.

Çelikhan Hafif Tütün

Çelikhan Orta Tütün

Sarımlık Tütün | Hafif, Orta, Süper İçim

Aromalı Küba Tütünü

Adıyaman kaliteli tütün ürünlerinin çikolata aroması serpilerek elde edilen Çikolata aromalı Küba tütünü diğer adı “el meto Küba” şeklindedir. En kaliteli tütün yapraklarından elde edilen Küba tütünü aromalı seçenekleri mevcuttur. Adıyaman topraklarındaki en özel içimli, en iyi tütün ürünlerinin kullanılarak elde edilmesi sonucu fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. İçime uygun bir şekilde hazırlanabilir. Küba tütünü satın almak için hemen şimdi Çelikhan Tütüncülük firmamızın iletişim adreslerini not edebilirsiniz. Telefon numaramız olan +90 542 676 34 02 hattından bizleri mesai saatleri içerisinde arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Çelikhan Tütüncülük Tütün Çeşitleri Fiyat Listesi

Ürün Hakkında
product image
Yazar Derecelendirmesi
1star1star1star1star1star
Kullanıcı oyu
4.5 based on 4 votes
Marka adı
Küba Tütünü
Ürün adı
Küba Tütünü | Çikolata Aromalı Tütün
Fiyat
TL 55
Ürün bulunabilirliği
Available in Stock

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir