Parliament Tütünü | Parliament Tekel Tütünü Satışı

Parliament Tekel Sigarası Tütünü

Parliament Tütünü | Kaliteli Tekel Tütünleri

Parliament Tekel Tütünü Adıyaman Çelikhan Tütüncülük firması ile satış fiyatları güncelleniyor! Parliament Tekel Tütün çeşitleri “Midnight Blue” ve “Light” tütünleri uygun fiyatlardan satışta. Sarma sigara içenler için en iyi, kaliteli tekel tütünlerimiz mevcuttur. Özel içime sahip en kaliteli instark seçeneklerimizi de inceleyin.

Tekel Parliament Tütünü

Parliament sigara tütünü kaliteli ürünlerini firmamız vasıtasıyla bulabilir, satın alabilir ve siparişinizi vererek kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Ayrıca beğenmediğiniz ürünlerin iadesini alıyoruz. Yalnızca 30 TL gibi düşük fiyatlardan başlayan tütün çeşitlerimizi deneyerek de satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi internet adresimiz veya telefon numaralarımız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sigara zammı ile gelen yüksek fiyatlar kişileri olumsuz etkilemeye devam ediyor. Sigara tiryakisi olanlar için alternatifler üretmeye ve tütün ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyoruz.


Çelikhan Süper Tütün Satışı 80 TL ile başlayan fiyatlarla Çelikhan Tütüncülük firmamızda!Hemen Ara


Şu an Parliament sigarası satış fiyatı 1 paketi 18, 50 kuruş olup her bireyin ulaşamayacağı rakamlardadır. Ancak firmamız vasıtasıyla kaliteli, özel içime sahip Parliament Tütünü indirimler ile 80 TL gibi uygun bir fiyata 1 kilosunu bulabilirsiniz. Hemen şimdi sipariş vermek için bizleri aşağıdaki bağlantıdan arayınız.

En Kaliteli Parliament Tütünleri

Sert içime sahip Parliament tekel sigarasının satış fiyatı 18,50 kuruş iken Çelikhan Tütüncülük firmamızda Parliament Tekel Tütün ürünlerinin kilosunu 80 TL’den bulabilirsiniz. Hızlı kargo seçenekleri ile kapınıza kadar getiriyor ve memnun kalmamanız halinde paranızı iade ediyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ile en kaliteli, özel ve en iyi tütünleri en uygun fiyatlardan satıyoruz. Çiftçilerimizin özenle yetiştirdiği, harmanlayıp bizlere ulaştığı Adıyaman tütünlerini de firmamız vasıtasıyla bulabilirsiniz. Üstelik piyasada 100 lirayı aşan fiyatlar yerine yalnızca 80 TL gibi düşük bir fiyatla satın alabilirsiniz. Bunun haricinde firmamız aracılığıyla bulabileceğiniz ürün listesi aşağıda verilmiştir.

Tütün çeşitleri ve fiyatları

Çelikhan Hafif Tütün 60₺

Çelikhan Orta Tütün 65₺

Çelikhan Süper Tütün 80₺

Adıyaman Lüks Tütün 60₺

Ultra Lüks Tütün 100₺

Lüks Dökme Tekel 60₺

Özel Bitlis Tütünü 190₺

Küba Tütünü 55₺

Captaın Black Tütünü 60₺

Parliament Tütünü 80₺

Marlboro Tütünü 80₺

Sarımlık Tütün 40₺

Çelikhan Parliament Tütün Satışı

Çelikhan Tütüncülük olarak Tekel Tütünlerinin Satışı gibi koşullarını en uygun fiyatlardan yapmaya devam ediyoruz. Tamamen doğal, katkısız, ilaçsız, gübresiz yetişen Çelikhan tütünleri, Adıyaman tütünleri ve tekel tütünlerinin tamamı kalitelidir ve özeldir. Firmamızın düşük fiyatlardan dahi tütün seçenekleri barındırması her bütçeye uygun olmaya çalışmasındandır. Bütçeniz ne kadar ise açık tütün ürünlerini satın alabilir ve kargolatıp kapınıza kadar istetebilirsiniz. Tamamen doğal ve kaliteli tütün ürünlerini Çelikhan Tütüncülük firmamızdan temin edebilirsiniz.


Çelikhan Hafif Tütün 60₺ gibi düşük fiyatlardan satışta!


Parliament Tekel Tütünü Fiyatı

Parliament Tekel Tütünü satış fiyatı firmamızda 80 TL ile başlamaktadır. Bunun haricinde Marlboro tekel tütünü satışlarımız da mevcut olup yine 80 TL gibi fiyatlardan başlamaktadır. Diğer tütün çeşitlerimizi hemen incelemek için bağlantıları kullanabilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizi hemen şimdi vererek birbirinden özel kampanyalara katılabilirsiniz.

Damarsız hakiki Bitlis Tütünleri
Özel Bitlis Tütünü 190₺


Adıyaman Lüks Dökme Tekel Tütünü Satışı
Adıyaman Lüks Tütün Satış Fiyatı 60 TL


Adıyaman Çelikhan Ultra Lüks Tütün
Çelikhan Tütünü Süper Lüx 100 TL


Kaliteli lüks süper ultra Adıyaman, Çelikhan, Parliament, Marlboro, Bitlis Tütünü çeşitlerimiz mevcuttur. Ayrıca 30₺ gibi bir fiyatla başlayan ürünlerimizden memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.


Çelikhan Orta Tütün 65₺ gibi fiyatlardan satışta!


Hemen Ara

Ürün Hakkında
product image
Yazar Derecelendirmesi
1star1star1star1star1star
Kullanıcı oyu
5 based on 1 votes
Marka adı
Parliament Tekel Sigarası Tütünü
Ürün adı
Parliament Tekel Tütünü Satışı
Fiyat
TL 80
Ürün bulunabilirliği
Available in Stock

Şu ürünü değerlendirin “Parliament Tütünü | Parliament Tekel Tütünü Satışı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir